Daugiau kaip 15 metų mes specializuojamės biuro technikos aptarnavimo ir remonto bei spausdinimo kasečių pildymo srityse. Remontuojame lazerinius ir rašalinius spausdintuvus, kopijavimo ir fakso aparatus, konsultuojame biuro technikos priežiūros klausimais.

Pagrindinis spausdinimo įrangos gamintojų pelnas gaunamas iš eksploatacinių medžiagų pardavimo. Būtent dėl šios priežasties, džiaugsmas, sukeltas įsigijus naują spausdinimo arba kopijavimo įrenginį, labai greitai praeina, sužinojus naujos spausdinimo kasetės kainą, kurį, kartais, viršija 50% paties įrenginio kainos. Siekiant išvengti didelių sąnaudų eksploatacinių medžiagų įsigijimui, spausdinimo kasetes galima pildyti – tokiu atveju Jus patirsite minimalias sąnaudas, nes Jums nereikės mokėti už kasetę, pripildytoje kasetėje bus daugiau tonerio, todėl atspausdinsite daugiau.

Spausdinimo kokybė – turi ne mažesnę reikšmę negu kaina. Jeigu spausdinimo kasetę pripildyti nekokybišku toneriu arba laiku nepakeisti būgną, nukentės kokybė. Jeigu norite išvengti minėtų problemų ir sutaupyti, kreipkitės į "TONER - office". Mūsų kvalifikuotas ir ilgametę patirtį turintis personalas visus darbus atlieka atsakingai ir kokybiškai.

Jums nebūtina važiuoti pas mus: susisiekite su mumis ir mūsų specialistas atvyks tiesiai į Jūsų biurą arba namus.

Mus pasirenka tie, kas vertina kokybę ir taupo savo laiką bei pinigus.

 

Susisiekite su mumis:
Pasirinkite gamintoją

Brother Canon Epson HP Keyocera Minolta Samsung Xerox